Feride Pudra

Yıllardan beri Türk tüketicisine kaliteli ürünler sunan Feride Pudra markası 1969 yılında Niyazi Aydemir tarafından İstanbul Esenler’de kurulan. Daha sonrasında ise işletmesini Niyazi Bey’in oğulları Hüseyin ve Ergün kardeşler devam ettirmiştir. Pudra,vazelin ve makine yağı üretimi yapan Feride Pudra Türkiye pazarında özel bir yeri vardır.Kalitesinden ödün vermeyen firmamız gerek ürün dağıtımında gerekse de pazarlama stratejisi olarak dürüstlüğü ve kaliteyi hedef almıştır.


Firma Profili;

Firmamız 1969 yılından beri çeşitli sektörlerde bölgesinde her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçe, öncü bir firma olarak yerine almıştır.Firmamız Bebe Talk Pudrası Vazelin, Viks,Makine Yağı imalatı ve toptan satış hizmeti vermektedir.


Kalite Politikamız;

Pazardaki varlığımızın ve rekabet gücümüzün düşük maliyetle hızlı ve yüksek kalitede ileri teknolojiyle üretim yapmamıza bağlı olduğu inancındayız.

Misyonumuz;

Geleceğimizin, müşterilerimizi tatmin etmek kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız.Bu arzumuz müşterilerimiz için üstün kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz. Firmamız tüm projelerinize, planlama ve tasarım aşamasından itibaren teknik ve lojistik anlamda profesyonel destek verir.

Vizyonumuz;

Kozmetik sektöründe doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürecek sektörün hakettiği kaliteyi en uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan, zamanında uygulama ve uygulama sonrası servisimizle pekiştirecek, üretimi ve üretmeyi seven, gelişmeye açık geniş bir bakış açısına sahip, insana ve çevreye saygılı bir sektör şirketi olmaktır.

Bizi Arayın