Yıllardan beri Türk tüketicisine kaliteli ürünler sunan Feride Pudra markası 1969 yılında Niyazi Aydemir tarafında Esenler`de kuruldu.
Daha sonrasında işletmesini Niyazi Bey`in oğulları Hüseyin ve Ergün kardeşler devam ettirmiştir..
Pudra, Vazelin ve Makine yağı üretimi yapan Feride Pudra Türkiye pazarında önemli bir yeri vardır..
Kalitesinden ödün vermeyen firmamız gerek ürün dağıtımında gerekse de pazarlama stratejisi olarak dürüstlüğü ve kaliteyi hedef almıştır..

Firma Profili
Firmamız 1969 yılından beri çeşitli sektörlerde bölgesinde herzaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi, öncü bir firma olarak yerini almıştır. Firmamız bebe talk pudrası, Vazelin, Viks, Makine yağı imalatı ve toptan satış hizmeti vermektedir.

Kalite Politikamız
Pazardaki varlığımızın ve rekabet gücümüzün düşük maliyetle hızlı ve yüksek kalitede ileri teknolojiyle üretim yapmamıza bağlı olduğu inancındayız.

Misyonumuz
Geleceğimizin, müşterilerimizi tatmin etmek kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız
Bu arzumuz müşterilerimiz için yüksek kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz, Firmamız tüm projelerinize planlama ve tasarım aşamasından itibaren teknik ve lojistik anlamda profesyonel destek verir..

Vizyonumuz
Kozmetik sektöründe doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürecek sektörün hakkettiği kaliteyi en uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan, zamanında uygulama ve uygulama sonrası servisimizle pekiştirecek, üretimi ve üretmeyi seven, gelişmeye açık geniş bir bakış açısına sahip, insana ve çevreye saygı bir sektör şirketi olmaktır..